Zákaznický servis

Aktuality

Amsoft slaví kulatiny !

Dne 31.01.2024 slavíme 30. výročí od založení naší společnosti. Všem partnerům děkujeme za dlouholetou spolupráci a zároveň se těšíme na další zajímavé projekty a výzvy !

Partneři obecního plesu Nošovice

Tento rok jsme měli opět tu čest být partnery obecního plesu v Nošovicích. Děkujeme za krásný kulturně-společenský zážitek.

PF2024

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za spolupráci v roce 2023, přejeme hezké Vánoce a do nového roku 2024 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů !

Dokončení realizace FVE na střeše budovy Amsoft

PF2023

Děkujeme Vám za spolupráci v roce 2022 a do roku 2023 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů !

Realizujeme FVE na našem sídle

Na současnou "energetickou krizi" reagujeme realizací fotovoltaické elektrárny na střeše sídla naší společnosti. Vybudujeme FVE s instalovaným výkonem 19,6 kWp včetně bateriového uložiště.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022 !

Radost ze života, pevné zdraví, mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce všem svým obchodním partnerům, přátelům a známým přeje Amsoft !

Nové webové stránky

S radostí vám oznamujeme, že od března jsme spustili nové webové stránky, které dostaly nový moderní design. Věříme, že se vám nový web bude líbit.

Přístavba

Plánujeme přístavbu kanceláří a modernizaci naší budovy. Pro práci je třeba pohodlí a příjemné prostředí. Studii a projekt máme částečně zpracovaný. Zatím bezúspěšně bojujeme s úřady a neskutečnou st...